Clubtornooi

SEIZOENSTORNOOI DUBBEL 2023

Raadpleeg hier het reglement voor het seizoenstornooi.

Elke deelnemer krijgt een extra reservatiemoment voor het seizoenstornooi.

Dubbel Dames 6 – 10

  • Van Ree Marijke & Van de Poel Marjan
  • Lansu Nadia & Somers Myriam
  • Noots Sofie & van Gogh Yasmine
  • Teunen Natasha & Wijnandt Lexi

Dubbel Dames 6 – 20

  • Delafaille Chris & Pelgrims Nicole
  • Dierckx Els & Lansu Nadia
  • Domen Sonja & Van Hoof Diane
  • Jacobs Shari & Vanheeswijck Katrien
  • Jonckheere Gitte & Leyder Katrin
  • Jonckheere Lore & Ongena Britt
  • Trousse Stefanie & Verachtert Ellen

Dubbel Dames 10 – Open

  • Ceulemans Katja & Wenmaekers Ine
  • Crijns Nathalie & Marien Barbara
  • Ongena Britt & Ongena Julie
  • Pelgrims Joyce & Pelgrims Nicole

Dubbel Heren 6 – 10

  • Borghmans Paul & Hendrikx Marc
  • Buyle Milan & Vantilborgh Sander
  • Caluwe Koen & De Weirt Julien
  • De Boeck Andy & Veelaert Jelle
  • Janssens Jeroen & Lesage Philippe
  • Lesneuck Paul & Pittoors Paul
  • Müllers Glenn & Tersago Koen

Dubbel Heren 6 – 20

  • Augustijnen Frank & Van Cleemput Wim
  • De Vos Johan & Laenen Nico
  • Jacobs Lars & Vantilborgh Sander
  • Lesneuck Luc & Wijnandt Danny

Dubbel Heren 10 – Open

Reeks A

  • Bex Alexander & Winters Joris
  • Jacobs Glenn & Landuyt Jeroen
  • Lauwereins Thomas & Pelgrims Franky
  • Van Theemsche Danté & Vervoort Robin
  • Vanpeborgh Kris & Vanpeborgh Lex
  • Vantilborgh Sander & Verbeeck Yannick

Reeks B

  • Bex Cedric & Vets Thomas
  • Dillen Dieter & Lesneuck Luc
  • Jacobs Lars & Van Theemsche Kenny
  • Schenkels Olivier & Wijnandt Danny
  • Van Cleemput Luc & Van Cleemput Wim
  • Verschueren Wim & Verstraeten Glenn

Dubbel Gemengd 6 – 10

  • Delafaille Chris & Caluwe Koen
  • Jonckheere Gitte & Janssens Jeroen
  • Jonckheere Lore & Lievens Dave
  • Mertens Louisa & De Weirt Julien
  • Noots Sofie & Veelaert Jelle
  • Van de Poel Marjan & De Groot Johnny
  • van Gogh Yasmine & Ceulemans Jules

Dubbel Gemengd 6 – 20

  • Ceulemans Katja & Jacobs Lars
  • Dierckx Els & Verstraeten Glenn
  • Jacobs Shari & Jacobs Rudi
  • Teunen Natasha & Wijnandt Danny
  • Van Hoof Diane & Schenkels Olivier

Dubbel Gemengd 10 – Open

Reeks A

  • Ceulemans Katja & Van Theemsche Danté
  • Jacobs Shari & Verbeeck Yannick
  • Leyder Katrin & Vanpeborgh Kris
  • Marien Barbara & Dillen Dieter
  • Wenmaekers Ine & Vervoort Robin

Reeks B

  • Crijns Nathalie & Jacobs Marc
  • Ongena Julie & Jacobs Glenn
  • Pelgrims Joyce & Pelgrims Franky
  • Verachtert Ellen & Landuyt Jeroen